Wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich nasze Koło nr 31 SEiRP uczestniczyło w pikniku z okazji Dnia Dziecka w Siemianowicach Śląskich.
Podczas wydarzenia prowadziliśmy stoisko profilaktyczne, które cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Dopisała pogoda i frekwencja, a całe wydarzenie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze.
Dziękujemy za możliwość udziału w tym wydarzeniu.
Całość zdjęć w Galerii
Tekst i zdjęcia M. Szynol




