Wraz z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich nasze Koło nr 31 SEiRP uczestniczyło w pikniku z okazji Dnia Dziecka w Siemianowicach Śląskich.

Podczas wydarzenia prowadziliśmy stoisko profilaktyczne, które cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Dopisała pogoda i frekwencja, a całe wydarzenie przebiegło w bardzo dobrej atmosferze.

Dziękujemy za możliwość udziału w tym wydarzeniu.

Całość zdjęć w Galerii

Tekst i zdjęcia M. Szynol