Nowy rok rok rozpoczęliśmy podobnie jak ubiegły wizytą tym razem w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. 2 lutego z okazji 10 lecia Fundacji „Podziel Się” zorganizowany został koncert charytatywny.
W czasie oficjalnej części oprócz przedstawienia działalności fundacji zostały również wręczone na wniosek naszego Koła Odznaki Honorowe „ Za Zasługi dla Województwa Śląskiego”, złota dla Prezesa Fundacji Jana Jerzego Borys i srebrna dla Dyrektor Małgorzaty Piechoczek.
W trakcie koncertu prezentowane były przez obecnych i byłych artystów Teatru Rozrywki Andrzeja Lampert, Marię Meyer, Wiolettę Białk, Izabellę Malik, Bartosza Listwan, Magdalenę Krzywda, Martę Tadla, Dariusza Niebudek, Kamila Franczak, Rafała Talarczyk czy Barbarę Ducka, z wielkimi przebojami od „Czas nas uczy pogody”, przez „Z Tobą chcę oglądać świat”, po musicalowe hity: „Mein Herr” i „Maria” z legendarnego „West Side Story”.
Całość spotkania oprócz aktorów teatru prowadziła Nina Nocoń.
Cała uroczystość była wielkim wydarzeniem dla wszystkich zebranych.
Wszystkie zdjęcia w Galerii




