Efektem Konferencji 27 grudnia 2025 r. „Służby Mundurowe a praworządność” jest skierowanie do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcina Kierwińskiego pisma o treści jak niżej.

Efektem Konferencji 27 grudnia 2025 r. „Służby Mundurowe a praworządność” jest skierowanie do Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcina Kierwińskiego pisma o treści jak niżej.
