Jak co roku członkowie naszego Koła bawili się na imprezie „Andrzejkowej” w tym roku w dniach 27 – 30 Listopad wzorem ubiegłego spotkaliśmy się w gościnnym DW Globus w Ustroniu. Ustroń przywitał nas przepiękną słoneczną pogodą. Pierwszy dzień to chwila wytchnienie (spacery i wspólne spotkania).
W sobotę przygotowaliśmy salę dekorując ją andrzejkowymi symbolami. Wieczorem zebraliśmy się razem, łącznie 26 osób.
W pierwszej Kolejności złożyliśmy życzenia obecnym Andrzejom tj. Andrzejowi Kucie, Andrzejowi Garydze i Andrzejowi Głowaczowi.
Wręczyliśmy solenizantom drobne upominki po czym zaczęła się wspaniała a zabawa.
Nie zabrakło oczywiście tradycyjnego „pociągu” do piosenki Ryszarda Rynkowskiego „Zwierzenia Ryśka” który prowadziła jak zawsze Pani Prezes – Pociąg

W trakcie tańców w parach, solo i w kółeczku jak obyczaj każe wróżyliśmy z cieni lanego wosku. Było dużo śmiechu i zabawy.
Dużą niespodzianką była wizyta czarownicy i maga, którzy uświetnili ten wieczór „tańcem czarownic”.
Całość spotkania umilił nam przygotowany przez ekipę DW Globus poczęstunek na gorąco i zimna płyta.
O północy zmęczeni ale szczęśliwi zakończyliśmy ten wieczór. W niedzielę po śniadaniu był czas na wypoczynek i spacer po okolicy korzystając z przepięknego słonecznego i dość ciepłego przedpołudnia choć to 30 listopad.
Po smacznym niedzielnym objedzie opuściliśmy przyjazny Globus do następnego razu.
Więcej zdjęć w Galerii
Tekst Jacek Świderski
Zdjęcia Krystyna Kuta i Jacek Świderski




