W dniu 16 października 2025 r. na obchodach JUBILEUSZU XXXV LECIA KOŁA SE i RP w NOWYM SĄCZU Prezes Zarządu-MAREK SADLISZ i Wiceprezes Zarządu -gen. MARKA HEBDA odznaczył Prezes naszego koła Ewa Macek Medalem XXXV LECIA KOŁA SE i RP w NOWYM SĄCZU.

Ewa Macek wraz z małżonkiem byli członkami wym. Koła, mieszkając na Ziemi Sądeckiej i żywi Wielką Przyjaźń do Zarządu i Członków tego Koła. Podziękowała ona za dotychczasową współpracę i życzyła Zarządowi i Członkom Koła dalszych wspaniałych osiągnięć w integrowaniu środowiska służb mundurowych.

Wiceprezes ZOW SE i RP w Katowicach – Ewa Macek odznaczyła Prezesa Zarządu Koła SE i RP w Nowym Sączu -Marka Sadlisz Honorową Odznaką ZOW SE i RP Katowice, wręczyła Legitymację i List Gratulacyjny od Prezesa ZOW SE i RP w Katowicach – Mieczysława Skowrona.
Z kolei w imieniu Zarządu Koła 31 SE i RP w Siemianowicach Śl. – Prezes Ewa Macek wręczyła List Gratulacyjny w postaci Grawertonu wraz z upominkami, życząc Prezesowi, Zarządowi i Członkom Koła dalszych wspaniałych osiągnięć i wspólnej integracji w środowisku emerytów i rencistów służb mundurowych.

W Jedności Wielka Siła.