P O D Z I Ę K O W A N I E

7.07.2023r. na terenie Strzelnicy PZŁ w Siemianowicach Śląskich odbyło się spotkanie z okazji obchodów Święta Policji w KMP w Siemianowicach Śląskich – „międzypokoleniowe „. Integracja członków OT NSZZ Policjantów z Siemianowic Śląskich oraz emerytów, rencistów i ich rodzin z Koła nr 31 SE i RP w Siemianowicach Śląskich dała wiele radości wszystkim uczestnikom spotkania.

Wspólnie spędzony czas przy fajnej muzyce , wspaniałym jedzeniu oraz sympatycznych rozmowach dał świadectwo więzi środowiska ludzi związanych z mundurem .

Organizatorom tego spotkania: Komendantowi KMP w Siemianowicach ŚLĄSKICH- mł. insp. WALDEMAROWI WIERZYCKIEMU, I Zastępcy Komendanta- podinsp. PIOTROWI BAŃKA, Przewodniczącemu TO NSZZ Policjantów- mł. asp. ARKADIUSZOWI BARYLUK i Współpracownikom należą się wielkie podziękowania za wszystko – organizację , pomysł , cudowną atmosferę oraz widoczną ,ogromną sympatię i szacunek dla” środowiska munduru”.

Dziękujemy wszystkim , którzy przyczynili się do spotkania i prosimy o więcej takich fajnych inicjatyw międzypokoleniowych dla środowiska mundurowego.

ZARZĄD KOŁA NR 31

SE i RP w Siemianowicach Śląskich